RSS feed

Per Fröbergs digitala kartarkiv

Kartor från tävlingar och träningar.

Älgfritt (18/10/2020)
Sunday 18 October 2020
Övralid, OK Motala, Sverige
Medeldistans|Results
Höstmedeln (17/10/2020)
Saturday 17 October 2020
Kvillinge, OK Kolmården, Sverige
Medeldistans|Results
MiN Corona-Nassen (14/10/2020)
Wednesday 14 October 2020
Bodaviken
DM sprint Skärblacka (04/10/2020)
Sunday 4 October 2020
Vickelby, OK Denseln
MiN Corona-Nassen nr 4 (16/09/2020)
Wednesday 16 September 2020
Torstorp, FSOK
DM (13/09/2020)
Sunday 13 September 2020
DM
Ölången
Sensommarspringet lång (30/08/2020)
Sunday 30 August 2020
Grytsjön, LOK
MiN Corona-Nassen nr 2 (19/08/2020)
Wednesday 19 August 2020
Duvhult
Stjärnorpsmedeln (08/08/2020)
Saturday 8 August 2020
Olskeppetorp, OK Denseln
Augustinassen (05/08/2020)
Wednesday 5 August 2020
Gullvagnen
MiN Runar-Nassen (11/03/2020)
Wednesday 11 March 2020
Lillsjön, Runar
Medel
Hallandspremiären lång (08/03/2020)
Sunday 8 March 2020
Haverdal, OK Lindéna, Sverige
Långdistans
Hallandspremiären medel (07/03/2020)
Saturday 7 March 2020
Haverdal, Halmstads OK, Sverige
Medeldistans
Trevlig inledning på säsongen.
MiN Bosse-Nassen (26/02/2020)
Wednesday 26 February 2020
Petersburg, Bosse
Medeldistans
Här var uppgiften att ta tio obligatoriska kontroller. Varje tagen kontroll där utöver gav fyra minuter bonus.
MiN Affe-Nassen (29/01/2020)
Wednesday 29 January 2020
Lillsjön, Affe
Medel
MiN Erik-Nassen (15/01/2020)
Wednesday 15 January 2020
Smedby, Erik, Sverige
Onsdag 15 januari var det säsongens första Miss-i-Nassen-övning och det var nog en av de knepigare. Tävlingsledare Erik hade k...