RSS feed

Per Fröbergs digitala kartarkiv

Kartor från tävlingar och träningar.

Finspångsorienteringen (01/10/2017)
Sunday 1 October 2017
Nyhem, FSOK
Medeldistans
Nyhemsskogen är fin.
Veteran-SM ÖM7 (24/09/2017)
Sunday 24 September 2017
Kvarn, TGOK
Långdistans
Väldigt fin terräng inne på skjutfältet.
Norrköpingsmästerskapen (13/08/2017)
Sunday 13 August 2017
Bergkulla, NAIS
Långdistans
Terrängen kring boet är fantastiskt fin. Tallskog, hällar, bra sikt.
O-Ringen E5 (28/07/2017)
Friday 28 July 2017
Rackstad, O-Ringen, Sverige
Långdistans
O-Ringen E4 (27/07/2017)
Thursday 27 July 2017
Boda, O-Ringen
Medeldistans
Gick inte alls bra i dag.
O-Ringen E3 (26/07/2017)
Wednesday 26 July 2017
Boda, O-Ringen
Tveksamt om vägvalet mellan 3 och 4 var det bästa, hade nog varit bättre att springa där uppe där det var lättlöpt. Och så...
O-Ringen E2 (24/07/2017)
Monday 24 July 2017
Skjutsbol, O-Ringen
Medeldistans
O-Ringen E1 (23/07/2017)
Sunday 23 July 2017
Klässbol, O-Ringen, Sverige
Långdistans|Results
Fin skog, rolig orientering.
Ljungsbrokampen (10/05/2017)
Wednesday 10 May 2017
Hilstermon, OK Skogsströvarna
Kolmårdsdubbeln medel (16/04/2017)
Sunday 16 April 2017
Åksjön, OK Kolmården
MiN Maskanassen (05/04/2017)
Wednesday 5 April 2017
Lillsjön
MiN Eklundanassen (22/03/2017)
Wednesday 22 March 2017
Lillsjön
Rak bana med fråga vid kontroll 4: hur många SM-guld i fotboll har Norrköping tagit? Om man trodde rätt svar var 12 skulle man...
MiN LOP-nassen (08/02/2017)
Wednesday 8 February 2017
Viggestorp, Finspång., Lasse Persson, FSOK., Sverige
Medel
Miss i Nassen (25/01/2017)
Wednesday 25 January 2017
Bergkulla, Tobias Jansson
Poängorientering vid Bergkulla. Kontroll 35 hängde lite fel.